Home Archive by category ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΜΟΣ

ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΜΟΣ

Την Τετάρτη 13/11/2019 θα διεξαχθούν οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου ΔΣ της ΕΛΜΕ Αργολίδας και των αντιπροσώπων για το νεοσύστατο Νομαρχιακό Τμήμα της ΑΔΕΔΥ Αργολίδας.

Για την διεξαγωγή της εκλογικής διαδικασίας έχουν οριστεί δύο εκλογικά τμήματα  : 

Α)  2ο Γυμνάσιο Ναυπλίου 9:00 – 17:00

Β) Γυμνάσιο Κρανιδίου 9:00 – 16:00

Υποψηφιότητες

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΛΜΕ

Ι ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

(Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ)

  1. ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΠΑΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  2. ΑΛHΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  3. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  4. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  1. ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΜΕΚΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΗΤΑ

  3. ΠΑΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  4. ΣΟΥΡΟΥΛΑΓΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΙΙ. ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ – ΟΜΑΔΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΔΡΑΣΗ

  1. ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΟΥ

  3. ΚΑΠΖΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  4. ΚΟΥΜΑΔΩΡΑΚΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ

  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  1. ΠΕΠΠΑ ΕΥΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Ε.Ε

ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

IΙΙ. Δ.Α.Κ.Ε. – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  3. ΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

  4. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

  5. ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  1. ΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  2. ΜΑΤΣΙΜΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  3. ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  4. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Ε.Ε

ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

IV. ΠΑ.Σ.Κ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – Π.Ε.Κ.

  1. ΚΟΪΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  2. ΛΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ε.Ε

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΔΕΔΥ

Ι ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

(Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ)

  1. ΑΛHΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  2. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  3. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

       4. ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  1. ΜΕΚΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΗΤΑ

  2. ΠΑΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  3. ΣΟΥΡΟΥΛΑΓΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΙΙ. ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ – ΟΜΑΔΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΔΡΑΣΗ

  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  2. ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΟΥ

  4. ΚΑΠΖΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  5. ΚΟΥΜΑΔΩΡΑΚΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ

  6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  1. ΠΕΠΠΑ ΕΥΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

 

IΙΙ. Δ.Α.Κ.Ε. – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  3. ΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

  4. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

  5. ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  1. ΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  2. ΜΑΤΣΙΜΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  3. ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  4. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

​Καλή επιτυχία σε όλους/ες τους/τις υποψήφιους /ες,

Παντελής Ρουμελιώτης

Υποψήφιος με το ψηφοδέλτιο της ΔΑΚΕ 

Συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο ΔΣ της ΟΛΜΕ. 

Πρόεδρος : Θεόδωρος Τσούχλος (ΔΑΚΕ)

Αντιπρόεδρος : Θόδωρος Μαλαγάρης (ΣΥΝΕΚ)

Γ. Γραμματέας: Βαγγέλης Μπουντουλούλης (ΣΥΝΕΚ)

Ταμίας: Νικηφόρος Κωνσταντίνου (ΔΑΚΕ)

Ειδικός Γραμματέας: Ανδρέας Παπαδαντωνάκης (ΠΕΚ)

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα του 19ου συνεδρίου της ΟΛΜΕ

Αποτελέσματα 19ου συνεδρίου ΟΛΜΕ

Ανακοινώθηκαν από την Εφορευτική Επιτροπή οι υποψηφιότητες για την εκλογή αντιπροσώπων της ΕΛΜΕ Αργολίδας για το 19ο συνέδριο της ΟΛΜΕ. 

Υποψηφιότητα έθεσαν οι :

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

(Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ)

  1. ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΠΑΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  2. ΑΛHΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  3. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  4. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  5. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  6. ΜΕΚΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΗΤΑ

  7. ΠΑΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  8. ΣΟΥΡΟΥΛΑΓΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ


ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ – ΟΜΑΔΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΔΡΑΣΗ

  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  1. ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΟΥ

  3. ΚΑΠΖΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  5. ΠΕΠΠΑ ΕΥΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  6. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


Δ.Α.Κ.Ε. – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  3. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

  4. ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  5. ΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  6. ΜΑΤΣΙΜΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  7. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ


Π.Ε.Κ. – ΠΑ.Σ.Κ.

  1. ΚΟΪΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  2. ΛΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Οι εκλογές θα γίνουν την Πέμπτη 16 Μαΐου 2019 στο 2ο Γυμνάσιο Ναυπλίου από 9 π.μ. έως 5 μ.μ. και στο Γυμνάσιο Κρανιδίου από 9 π.μ. έως 4.μ.μ.