Home ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ Archive by category ΠΥΣΔΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΠΥΣΔΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Αγαπητοί συνάδελφοι,

ολοκληρώθηκε σήμερα η πρώτη φάση τοποθετήσεων – διαθέσεων – αποσπάσεων  συναδέλφων της ΔΔΕ Αργολίδας.

Ως εκπρόσωπός σας στο ΠΥΣΔΕ Αργολίδας θέλω να σας διαβεβαιώσω για τα εξής :

  • Τηρήθηκε απαρέγκλιτα το νομοθετικό πλαίσιο
  • Εκτιμήθηκαν και ιεραρχήθηκαν οι ανάγκες των σχολικών μονάδων ώστε να λειτουργήσουν απρόσκοπτα
  • Ελήφθησαν υπόψη, στο μέτρο του δυνατού, οι ιδιαίτερες ανάγκες των συναδέλφων

Με εκτίμηση & συναδελφικούς χαιρετισμούς

Παντελής Ρουμελιώτης

Τακτικός αιρετός εκπρόσωπος 

στο ΠΥΣΔΕ Αργολίδας

Έτσι λοιπόν σύμφωνα με την απόφαση :

Διατέθηκαν εξολοκλήρου για την άρση της λειτουργικής υπεραριθμίας μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2019-2020 οι : 

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ01

  • Σταύρου Αθηνούλα του 1ου ΓΕΛ Άργους, στο ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.Λ Αργολίδας.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02

  • Λειβαδίτη Παρασκευή του 1ου ΕΠΑΛ Άργους, στο 4ο Γυμνάσιο Άργους.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ04

  1. Καρίγιαννη Δήμητρα του Γυμνασίου Αγ.Τριάδας, στο 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου.

  2. Ταυλαράκη Γεωργία του Γυμνασίου Δρεπάνου, στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ05

  1. Αναγνωστοπούλου Βασιλεία του 1ου ΓΕΛ Άργους, στο 4ο Γυμνάσιο Άργους.

  2. Γεωργαντοπούλου Ευαγγελία του 3ου ΓΕΛ Άργους, στο Γυμνάσιο Νέας Κίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ11

  1. Ρούσσου Σοφία του 2ου Γυμνασίου Άργους, στο 1ο Γυμνάσιο Άργους.

  2. Σκλήρη Παναγιώτα του 3ου Γυμνασίου Άργους, στο 1ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ86

  1. Καχριμάνης Αναστάσιος του 3ου ΓΕΛ Άργους, στο 1ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.

  2. Παπαϊωάννου Δημήτριος του 1ου ΕΠΑΛ Άργους, στο 1ο Γυμνάσιο Άργους.

  3. Ξιξής Αναστάσιος του 1ου ΕΠΑΛ Άργους, στο 4ο Γυμνάσιο Άργους.

  4. Ρουμελιώτης Παντελεήμων του 1ου ΕΠΑΛ Άργους, στο εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου.

Τοποθετήθηκαν σε σχολικές μονάδες μέχρι τη λήξη του σχολικού έτους 2019-2020 οι συνάδελφοι  που είναι στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ ως εξής : 

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ01

  1. Καρίβαλης Ανδρέας στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.

  2. Λαμπροπούλου Μαρία στο 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου.

  3. Μποζιονέλου Δήμητρα στο 4ο Γυμνάσιο Άργους.

  4. Νάσκος Ιωάννης στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.

  5. Ντεβές Γρηγόριος στο 2ο ΓΕΛ Άργους.

  6. Οικονόμου Γεώργιος στο ΓΕΛ Αγ.Τριάδας.

  7. Πετράκη Νεκταρία στο 2ο Γυμνάσιο Ναυπλίου (Απόσπαση).

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02

  1. Κλημέντζου Ζωή στο Γυμνάσιο Λυγουριού.

  1. Κρέκα Αναστασία στο 4ο Γυμνάσιο Άργους (Απόσπαση).

  1. Ντούλιας Δημήτριος στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.

  2. Σκλήρη Σταυρούλα στο Γυμνάσιο Κουτσοποδίου.

  3. Στάμου Μαρίνα στο Μουσικό σχολείο Αργολίδας.

  4. Τσάμη Μαργαρίτα στο ΓΕΛ Ερμιόνης.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ05

  1. Καχριμάνη Μαρίνα στο Γυμνάσιο Αγ.Τριάδας.

  2. Κοτσοβού Ακριβή στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ06

  1. Κουγιουμτζή Άρτεμις στο Γυμνάσιο Κουτσοποδίου.

  2. Ντασκαγιάννη Ευθυμία στο 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου (ΣΔΕ).

  1. Τότσικα Μαρία στο2ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ07

  1. Ακτύπη Νικολέττα στο 2ο Γυμνάσιο Ναυπλίου (Άνευ αποδ).

  2. Καουνά Φωτεινή στο 2ο ΓΕΛ Ναυπλίου (Απόσπαση).

  3. Λέκκα Ευγενία στο Γυμνάσιο Νέας Κίου.

  4. Μπακάλη Αριστέα στο 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου.

  5. Πανουργιά Αικατερίνη στο 3ο Γυμνάσιο Άργους (Απόσπαση).

  6. Σπανού Μαρία στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου (Απόσπαση).

  7. Τουγιαννίδου Σοφία στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ08

  1. Γεωργιοπούλου Βασιλική στο 1ο Γυμνάσιο Άργους (Απόσπαση).

  2. Παπαθανασίου Γεωργία στο 1ο Γυμνάσιο Άργους.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ11

  1. Γαβρίλης Ευάγγελος στο 4ο Γυμνάσιο Άργους (Απόσπαση).

  1. Γιοβανόπουλος Εμμανουήλ στο 4ο Γυμνάσιο Άργους (Απόσπαση).

  2. Γόγολα Αγγελική στο 1ο ΕΠΑΛ Άργους (ΔΙΕΚ).

  3. Ζαχαρούλης Δημήτριος στο 2ο Γυμνάσιο Άργους (Απόσπαση).

  4. Καλλαρά Δήμητρα στο 2ο ΓΕΛ Ναυπλίου

  5. Κολόκας Παντελής στο 1ο Γυμνάσιο Άργους (ΑΕΙ).

  6. Κωνσταντούλη Παρασκευή στο ΓΕΛ Λυγουριού

  7. Μιχαηλίδου Σωτηρία στο 4ο Γυμνάσιο Άργους (Απόσπαση).

  8. Μουτούδης Χρήστος στο 1ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου (Απόσπαση).

  9. Παπανικολάου Νικόλαος στο 2ο ΓΕΛ Ναυπλίου (Απόσπαση).

  10. Σακελλαρίδης Λεωνίδας στο 1ο Γυμνάσιο Άργους (Απόσπαση).

  11. Σουϊτλόγλου Σταύρος στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου (Απόσπαση).

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ80

  • Σάββα Δήμητρα στο εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου

ΚΛΑΔΟΣ ΤΕ31.01

  • Ζιάκου Μαρία στο 1ο ΕΠΑΛ Άργους.

Τοποθετήθηκαν μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2019-2020, οι συνάδελφοι  που αποσπάστηκαν από άλλα ΠΥΣΔΕ ως εξής:

  1. Καχριμάνη Παναγιώτα κλΠΕ02, στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου (ΔΔΕ Αρκαδίας).

  2. Ντεβέ Αγγελική κλΠΕ02, στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου (ΔΔΕ Βοιωτίας) .

  3. Τσιώρου Μαυριά Βιργινία κλΠΕ02, στο ΓΕΛ Λυγουριού (ΔΔΕ Αρκαδίας).

  4. Αντωνόπουλος Νικόλαος κλΠΕ03, στο 3ο ΓΕΛ Άργους (ΔΔΕ Αρκαδίας).

  5. Λαμπίρης Χρήστος κλΠΕ03, στο 1ο ΕΠΑΛ Κρανιδίου (ΔΔΕ Πειραιά).

  6. Μπερμπατιώτης Γεώργιος κλΠΕ03, στο 1ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου (ΔΔΕ Κορινθίας).

  7. Δελής Πέτρος κλΠΕ04.02, στο 1ο ΕΠΑΛ Άργους (ΔΔΕ Κορινθίας).

  8. Αικατερίνης Ιωάννης κλΠΕ81, στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου (ΔΔΕ Ξάνθης).

  9. Μαρούση Βασιλική κλΠΕ81, στο 1ο Γυμνάσιο Άργους (ΔΔΕ Κορινθίας).

  10. Μούκα Γεωργία κλΠΕ87.02, στο 1ο ΕΠΑΛ Άργους (ΔΔΕ Κορινθίας).

Τοποθετήθηκαν μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2019-2020, οι συνάδελφοι που αποσπάστηκαν σε ΣΜΕΑΕ ως εξής:

  1. Παπαδήμα Βασιλική κλΠΕ02, στο ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.Λ Αργολίδας (ΔΔΕ Λασιθίου).

  2. Κομνηνού Ελένη κλΠΕ08 του 1ου Γυμνασίου Άργους, στο ΕΕΕΕΚ Αργολίδας.

Αποσπώνται ύστερα από αίτησή τους μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2019-2020 οι συνάδελφοι :

  1. Καμπίτης Κωνσταντίνος κλΠΕ02 του Γυμνασίου Ερμιόνης, στο Μουσικό σχολείο Αργολίδας.

  2. Λουκαΐτη Αικατερίνη κλΠΕ02 του ΓΕΛ Λυγουριού, στο 2ο ΓΕΛ Ναυπλίου.

  3. Τσεκρέκου Βασιλική κλΠΕ02 του Γυμνασίου Κρανιδίου, στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου για τα τμήματα ένταξης.

  4. Γιαννακοπούλου Κωνσταντίνα κλΠΕ03 του 1ου ΕΠΑΛ Κρανιδίου, στο 3ο Γυμνάσιο Άργους.

  5. Σαλαπάτας Θεόδωρος κλΠΕ03 του 1ου ΕΠΑΛ Ναυπλίου, εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου.

  6. Σαμαρτζή Στυλιανή κλΠΕ03 του ΓΕΛ Ερμιόνης, στο Μουσικό σχολείο Αργολίδας.

  7. Πιπέρος Χρήστος κλΠΕ04.01 του Γυμνασίου Κουτσοποδίου, στο 4ο Γυμνάσιο Άργους.

  8. Πτωχός Νικόλαος κλΠΕ04.01 του Γυμνασίου Λυγουριού, στο 1ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.

  9. Πραχάλη Αυγή κλΠΕ04.02 του ΓΕΛ Λυγουριού, στο 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου.

  10. Κούρτης Πέτρος κλΠΕ11 του 1ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο Γυμνάσιο Λυγουριού.

  11. Δημητρίου Ευαγγελία κλΠΕ78 του ΓΕΛ Κρανιδίου, στο 1ο ΓΕΛ Άργους.

  12. Οικονόμου Αθανάσιος κλΠΕ78 του 1ου ΓΕΛ Άργους, στο 2ο ΓΕΛ Ναυπλίου.

  13. Μαντζούνης Βασίλειος κλΠΕ80 του εσπερινού ΓΕΛ Ναυπλίου, στο Μουσικό σχολείο Αργολίδας.

  14. Χατζάκης Εμμανουήλ κλΠΕ86 του 1ου ΕΠΑΛ Κρανιδίου, στο ΓΕΛ Λυγουριού.

  15. Κακουδάκη Στυλιανή κλΠΕ88.01 του ΕΠΑΛ Κρανιδίου, στο ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.Λ. Αργολίδας.

Διατέθηκαν  για τη συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2019-2020 οι συνάδελφοι  ως εξής :

  1. Δήμα Αλεξάνδρα κλΠΕ01 του 2ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.

  2. Κατσιπόδη Ευαγγελία κλΠΕ01 του Γυμνασίου Κουτσοποδίου, στο 1ο Γυμνάσιο Άργους.

  3. Ντεβές Γρηγόριος κλΠΕ01 του 2ου ΓΕΛ Άργους, στο 1ο ΕΠΑΛ Άργους.

  4. Οικονόμου Γεώργιος κλΠΕ01 του ΓΕΛ Αγ.Τριάδας, στο Μουσικό σχολείο Αργολίδας.

  5. Οικονόμου Θεοφάνης κλΠΕ01 του Γυμνασίου Αγ.Τριάδας, στο 1ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.

  6. Αθανασίου Ειρήνη κλΠΕ03 του 2ου Γυμνασίου Άργους, στο 4ο Γυμνάσιο Άργους.

  7. Κανέλλος Χρήστος κλΠΕ03 του 2ου ΓΕΛ Άργους, στο 1ο ΓΕΛ Άργους.

  8. Σαμαρτζή Στυλιανή κλΠΕ03 του Μουσικού σχολείου Αργολίδας, στο Γυμνάσιο Κουτσοποδίου.

  9. Φιλιππίδη Ανθή κλΠΕ03 του 1ου ΓΕΛ Ναυπλίου, στο 1ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.

  10. Καλαφάτης Ιωάννης κλΠΕ04.01 του 2ου Γυμνασίου Άργους, στο 2ο ΓΕΛ Άργους.

  11. Καχριμάνη Μαρίνα κλΠΕ05 του Γυμνασίου Αγ.Τριάδας, στο ΓΕΛ Λυγουριού.

  12. Μαρούτσου Αικατερίνη κλΠΕ05 του 1ου Γυμνασίου Άργους, στο Μουσικό σχολείο Αργολίδας.

  13. Γυλτίδου Κυριακούλα κλΠΕ06 του 2ου ΓΕΛ Ναυπλίου, στο 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου.

  14. Κουγιουμτζή Άρτεμις κλΠΕ06 του Γυμνασίου Κουτσοποδίου, στο 1ο Γυμνάσιο Άργους.

  15. Λέκκα Ευγενία κλΠΕ07 του Γυμνασίου Νέας Κίου, στο 2ο ΓΕΛ Άργους και στο Γυμνάσιο Κουτσοποδίου.

  16. Τουγιαννίδου Σοφία κλΠΕ07 του Γυμνασίου Κρανιδίου, στο Γυμνάσιο Ερμιόνης και στο 1ο ΕΠΑΛ Κρανιδίου.

  17. Μακρή Ασπασία κλΠΕ08 του 4ου Γυμνασίου Άργους, στο Μουσικό σχολείο Αργολίδας.

  18. Νάσση Μαρίκα κλΠΕ08 του 1ου Γυμνασίου Άργους, στο 4ο Γυμνάσιο Άργους.

  19. Παπαθανασίου Γεωργία κλΠΕ08 του 1ου Γυμνασίου Άργους, στο 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου και στο Γυμνάσιο Αγ.Τριάδας.

  20. Βουβούσας Ηλίας κλΠΕ11 του Γυμνασίου Κουτσοποδίου, στο 2ο ΓΕΛ Άργους.

  21. Ρούσσου Σοφία κλΠΕ11 του 1ου Γυμνασίου Άργους, στο 4ο Γυμνάσιο Άργους.

  22. Τσακιρόπουλος Εμμανουήλ κλΠΕ78 του 1ου Γυμνασίου Άργους, στο Μουσικό σχολείο Αργολίδας.

  23. Αικατερίνης Ιωάννης κλΠΕ80 του 1ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο Γυμνάσιο Αγ.Τριάδας.

  24. Μαντζούνης Βασίλειος κλΠΕ80 του Μουσικού σχολείου Αργολίδας, στο 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου.

  25. Διαμαντή Ιωάννα κλΠΕ81 του 4ου Γυμνασίου Άργους, στο 2ο ΓΕΛ Άργους και στο 1ο ΓΕΛ Άργους.

  26. Στάγιας Ιωάννης κλΠΕ88.02 του Γυμνασίου Ερμιόνης, στο 1ο ΕΠΑΛ Κρανιδίου(12 ώρες).

Πάντα στην διάθεσή σας,

Παντελής Ρουμελιώτης

Του Παντελή Ρουμελιώτη

Αιρετού στο ΠΥΣΔΕ Αργολίδας

Αγαπητοί συνάδελφοι καλή σχολική χρονιά και καλή δύναμη σε όλους, 

το ΠΥΣΔΕ Αργολίδας κατά την σημερινή συνεδριοάσή του (Τρίτη 3/9/2019) προσδιόρισε τα λειτουργικά κενά και τις λειτουργικές υπεραριθμίες για το τρέχον σχολικό έτος .

Είναι κοινή πλέον η διαπίστωση ότι μετά από δέκα σχεδόν χρόνια κρίσης οι μόνιμοι διορισμοί αποτελούν αδήριτη ανάγκη για την ομαλή λειτουργία των σχολείων καθώς στην περιοχή μας υπάρχουν πολλά κενά που δεν είναι δυνατό να καλύπτονται συνεχώς από αναπληρωτές συναδέλφους (κάθε χρόνο και περισσότερους). 

Ευχή όλων είναι να γίνουν γρήγορα φέτος οι προσλήψεις των αναπληρωτών και να καλυφθούν όλα τα κενά έτσι ώστε να μπορέσουν να λειτουργήσουν σωστά τα σχολεία και στην συνέχεια να δρομολογηθούν οι απαραίτητες διαδικασίες για τους μόνιμους διορισμούς.

Έτσι λοιπόν οι συνάδελφοι που :

  • Που βρίσκονται στη διάθεση του συμβουλίου

  • Που ζητούν απόσπαση εντός της περιοχής του ΠΥΣΔΕ Αργολίδας

  • Που έχουν αποσπαστεί εντός της περιοχής του ΠΥΣΔΕ Αργολίδας

  • Όσοι υπηρετούν σε σχολεία που στον κλάδο τους έχει προσδιοριστεί λειτουργική υπεραριθμία

να υποβάλλουν σχετική δήλωση στην γραμματεία του ΠΥΣΔΕ έως την Τετάρτη 04-09-2019 και ώρα 11.00.

Ακολουθεί η λίστα με τα λειτουργικά κενά :

Λ Ε Ι Τ Ο Υ Ρ Γ Ι Κ Α Κ Ε Ν Α 2019

ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ01

  1. 4ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

  2. 2ο ΓΕΛ Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02

  1. 4ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

  2. Γυμνάσιο Κουτσοποδίου μια (1) θέση

  3. Μουσικό σχολείο μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ03

  1. 3ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

  2. 3ο ΓΕΛ Άργους μια (1) θέση

  3. Μουσικό σχολείο μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ04

  1. 4ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

  2. 2ο ΓΕΛ Άργους μια (1) θέση

  3. 1ο ΕΠΑΛ Άργους δύο (2) θέσεις

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ05

  • 4ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ08

  1. 1ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1. 1ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

  2. 4ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ82

  • 1ο ΕΠΑΛ Άργους τρεις (3) θέσεις

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ86

  1. 1ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

  2. 4ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ87.01

  • 1ο ΕΠΑΛ Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ87.02

  • 1ο ΕΠΑΛ Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ80

  • Μουσικό σχολείο μια (1) θέση

ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ01

  1. 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου μια (1) θέση

  2. 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02

  1. 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου δύο (2) θέσεις

  2. Γυμνάσιο Δρεπάνου μια (1) θέση

  3. 2ο ΓΕΛ Ναυπλίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ03

  1. 2ο Γυμνάσιο Ναυπλίου μια (1) θέση

  2. Εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου μια (1) θέση

  3. Γυμνάσιο Δρεπάνου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ04

  1. 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου μια (1) θέση

  2. 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου δύο (2) θέσεις

  3. 2ο ΓΕΛ Ναυπλίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ06

  • 2ο Γυμνάσιο Ναυπλίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ08

  • 2ο ΓΕΛ Ναυπλίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ11

  • 1ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ78

  1. 1ο ΓΕΛ Ναυπλίου μια (1) θέση

  2. 2ο ΓΕΛ Ναυπλίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ79

  • 2ο Γυμνάσιο Ναυπλίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ83

  • 1ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ86

  • 1ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου μια (1) θέση

ΤΡΙΤΗ ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02

  • Γυμνάσιο Λυγουριού μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ04

  • ΓΕΛ Λυγουριού μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ11

  • Γυμνάσιο Λυγουριού μια (1) θέση

ΤΕΤΑΡΤΗ ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ01

  • Γυμνάσιο Κρανιδίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02

  1. Γυμνάσιο Κρανιδίου μια (1) θέση

  2. Γυμνάσιο Ερμιόνης μια (1) θέση

  3. ΓΕΛ Ερμιόνης μια (1) θέση

  4. 1ο ΕΠΑΛ Κρανιδίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ04

  1. Γυμνάσιο Κρανιδίου μια (1) θέση

  2. ΓΕΛ Κρανιδίου δύο (2) θέσεις

  3. Γυμνάσιο Ερμιόνης δύο (2) θέσεις

  4. ΓΕΛ Ερμιόνης μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ05

  • Γυμνάσιο Κρανιδίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ78

  • ΓΕΛ Ερμιόνης μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ83

  • 1ο ΕΠΑΛ Κρανιδίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ88.02

  • 1ο ΕΠΑΛ Κρανιδίου μια (1) θέση

Ακολουθεί η λίστα με τις λειτουργικές υπεραριθμίες :

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΕΣ

ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ01

  • 1ο ΓΕΛ Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02

  • 1ο ΕΠΑΛ Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ04

  • 2ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ05

  1. 1ο ΓΕΛ Άργους μια (1) θέση

  2. 3ο ΓΕΛ Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ11

  1. 2ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

  2. 3ο Γυμνάσιο Άργους μια (1) θέση

  3. Γυμνάσιο Κουτσοποδίου μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ81

  1. 2ο ΓΕΛ Άργους μια (1) θέση

  2. 3ο ΓΕΛ Άργους μια (1) θέση

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ86

  1. 3ο ΓΕΛ Άργους μια (1) θέση

  2. 1ο ΕΠΑΛ Άργους τρεις (3) θέσεις

ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ04

  1. Γυμνάσιο Αγ.Τριάδας μια (1) θέση

  2. Γυμνάσιο Δρεπάνου μια (1) θέση

Στον παρακάτω σύνδεσμο http://dide.arg.sch.gr/?p=14812  μπορείτε να βρείτε το έντυπο της αίτησης.

Πάντα στην διάθεσή σας ,

Παντελής Ρουμελιώτης

Του Παντελή Ρουμελιώτη

Αιρετού στο ΠΥΣΔΕ Αργολίδας

Ο Κωνσταντίνος Σωτηρόπουλος (ΠΕ03) στο 2ο ΓΕΛ Άργους και η Ελένη  Αγγελοπούλου (ΠΕ02) στο ΓΕΛ Λυγουριού τοποθετήθηκαν με απόφαση του Δ/ντή Δ/θμιας Εκπαίδευσης κ. Γαληνού στις κενούμενες θέσεις Δ/ντών των δύο σχολείων κατόπιν πρότασης του διευρυμένου συμβουλίου επιλογής στελεχών Αργολίδας.

Η θητεία τους λήγει την 31η Ιουλίου του 2020.

Τους εύχομαι καλή και δημιουργική θητεία!

Πάντα στην διάθσή σας,

Παντελής Ρουμελιώτης