Τετάρτη 13-11-2019 : Εκλογές στην ΕΛΜΕ Αργολίδας

Την Τετάρτη 13/11/2019 θα διεξαχθούν οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου ΔΣ της ΕΛΜΕ Αργολίδας και των αντιπροσώπων για το νεοσύστατο Νομαρχιακό Τμήμα της ΑΔΕΔΥ Αργολίδας.

Για την διεξαγωγή της εκλογικής διαδικασίας έχουν οριστεί δύο εκλογικά τμήματα  : 

Α)  2ο Γυμνάσιο Ναυπλίου 9:00 – 17:00

Β) Γυμνάσιο Κρανιδίου 9:00 – 16:00

Υποψηφιότητες

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΛΜΕ

Ι ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

(Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ)

  1. ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΠΑΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  2. ΑΛHΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  3. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  4. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  1. ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΜΕΚΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΗΤΑ

  3. ΠΑΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  4. ΣΟΥΡΟΥΛΑΓΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΙΙ. ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ – ΟΜΑΔΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΔΡΑΣΗ

  1. ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΟΥ

  3. ΚΑΠΖΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  4. ΚΟΥΜΑΔΩΡΑΚΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ

  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  1. ΠΕΠΠΑ ΕΥΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Ε.Ε

ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

IΙΙ. Δ.Α.Κ.Ε. – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  3. ΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

  4. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

  5. ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  1. ΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  2. ΜΑΤΣΙΜΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  3. ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  4. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Ε.Ε

ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

IV. ΠΑ.Σ.Κ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – Π.Ε.Κ.

  1. ΚΟΪΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  2. ΛΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ε.Ε

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΔΕΔΥ

Ι ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

(Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ)

  1. ΑΛHΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  2. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  3. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

       4. ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  1. ΜΕΚΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΗΤΑ

  2. ΠΑΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  3. ΣΟΥΡΟΥΛΑΓΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΙΙ. ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ – ΟΜΑΔΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΔΡΑΣΗ

  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  2. ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΟΥ

  4. ΚΑΠΖΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  5. ΚΟΥΜΑΔΩΡΑΚΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ

  6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  1. ΠΕΠΠΑ ΕΥΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

 

IΙΙ. Δ.Α.Κ.Ε. – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  3. ΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

  4. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

  5. ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  1. ΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  2. ΜΑΤΣΙΜΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  3. ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  4. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

​Καλή επιτυχία σε όλους/ες τους/τις υποψήφιους /ες,

Παντελής Ρουμελιώτης

Υποψήφιος με το ψηφοδέλτιο της ΔΑΚΕ 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *