Εκλογικά κέντρα για τις εκλογές των Υπηρεσιακών Συμβουλίων (Αργολίδα)

Ανακοινώθηκαν η Νομαρχιακή επιτροπή, οι εφορευτικές επιτροπές και τα εκλογικά κέντρα για τις εκλογές ανάδειξης των αιρετών εκπροσώπων των εκπειδευτικών στα υπηρεσιακά συμβούλια (ΠΥΣΔΕ, ΑΠΥΣΔΕ και ΚΥΣΔΕ).

Σύμφωνα με την απόφαση του Περιφ. Δ/ντή Αθμιας και Δθμιας Εκπαίδευσης Πελοποννήσου οι επιτροπές για την Αργολίδα είναι οι εξής :

Την Νομαρχιακή επιτροπή εκλογών αποτελούν οι συνάδελφοι :

  1. Γαληνός Ιωάννης, Πρόεδρος (με αναπληρώτρια την Βούρδουλα Θεοδώρα)
  2. Νταντής Κωνσταντίνος, Μέλος (με αναπληρωτή τον Κατσά Απόστολο)
  3. Ρούμπου Σταυρούλα, Μέλος (με αναπληρωτή τον Γιατράκο Ιωάννη)

Την εφορευτική επιτροπή για το εκλογικό κέντρο Άργους (1ο Γυμνάσιο Άργους) αποτελούν οι συνάδελφοι :

  1. Μπαράτση Δέσποινα, Πρόεδρος (με αναπληρώτρια την Κορολή Ελένη)
  2. Σπυροπούλου Ευαγγελία, Μέλος (με αναπληρώτρια την Καψαμπέλη Ελένη)
  3. Γιαννακούλης Γεώργιος, Μέλος (με αναπληρώτρια τον Ντεβέ Γρηγόριο)

Σε αυτό το εκλογικό κέντρο θα ψηφίσουν οι συνάδελφοι που υπηρετούν στα σχολεία των περιοχών Άργους – Νέας Κίου – Κουτσοποδίου.

Την εφορευτική επιτροπή για το εκλογικό κέντρο Ναυπλίου (1ο ΓΕΛ Ναυπλίου) αποτελούν οι συνάδελφοι :

  1. Φωτοπούλου Άννα, Πρόεδρος (με αναπληρώτρια την Κορομπίλη Μαρία)
  2. Παπαδοθωμάκου Μαρία, Μέλος (με αναπληρώτρια την Καρπατσέλη Μαρία)
  3. Σαρρή Σοφία, Μέλος (με αναπληρώτρια τον Γλεντζέ Ιωάννη)

Σε αυτό το εκλογικό κέντρο θα ψηφίσουν οι συνάδελφοι που υπηρετούν στα σχολεία των περιοχών Ναυπλίου – Αγίας Τριάδας – Δρεπάνου – Λυγουριού – Προσύμνης

Την εφορευτική επιτροπή για το εκλογικό κέντρο Κρανιδίου (ΓΕΛ Κρανιδίου) αποτελούν οι συνάδελφοι :

  1. Καραγιάννης Ανάργυρος, Πρόεδρος (με αναπληρώτρια την Παπασταύρου Καλλιόπη)
  2. Στάγιας Ιωάννης, Μέλος (με αναπληρώτρια την Αποστολοπούλου Αγγελική)
  3. Στογιάννου Ελένη, Μέλος (με αναπληρώτρια την Κοτσοβού Χρυσούλα)

Σε αυτό το εκλογικό κέντρο θα ψηφίσουν οι συνάδελφοι που υπηρετούν στα σχολεία των περιοχών  Κρανιδίου – Ερμιόνης.

 

Απάντηση