Τοποθετήσεις – διαθέσεις – αποσπάσεις συναδέλφων ΔΔΕ Αργολίδας

Του Παντελή Ρουμελιώτη

Τακτικού αιρετού εκπροσώπου στο ΠΥΣΔΕ Αργολίδας

Αγαπητοί συνάδελφοι,

ανακοινώθηκαν από το ΠΥΣΔΕ Αργολίδας νέες τοποθετήσεις – διαθέσεις – αποσπάσεις συναδέλφων της ΔΔΕ Αργολίδας.

Σύμφωνα με την νέα απόφαση :

Α. Ανακλήθηκε η διάθεση των παρακάτω συναδέλφων  :

1. Τσιώρου Μαυριά Βιργινία κλΠΕ02 του Γυμνασίου Λυγουριού, στο Ε.Ε.ΓΥ.Λ.
2. Λεκαράκου Δήμητρα κλΠΕ78 του 1 ου ΕΠΑΛ Ναυπλίου στο 1 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου και στο ΓΕΛ Αγ.Τριάδας.

Β. Τροποποιήθηκε η διάθεση των παρακάτω συναδέλφων ως εξής :

1. Βελλίνη Άννα κλΠΕ01 του Γυμνασίου Νέας Κίου αντί του 2 ου ΓΕΛ Άργους, στο εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου.
2. Ντεβές Γρηγόριος κλΠΕ01 του 1 ου ΕΠΑΛ Ναυπλίου αντί του εσπερινού ΓΕΛ Ναυπλίου, στο 2 ο ΓΕΛ Άργους και στο 1 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
3. Μπερμπατιώτης Γεώργιος κλΠΕ03 του Γυμνασίου Λυγουριού αντί του ΓΕΛ Λυγουριού, στο ΓΕΛ Λυγουριού και στο 1 ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.
4. Σουρουλάγκου Ευδοξία κλΠΕ07 του 2 ου Γυμνασίου Άργους αντί 4 ο Γυμνάσιο Άργους και Γυμνάσιο Αγ.Τριάδας, στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους και στο 3 ο Γυμνάσιο Άργους.
5. Τουγιαννίδου Σοφία κλΠΕ07 του Γυμνασίου Κρανιδίου αντί του Γυμνασίου Ερμιόνης και ΓΕΛ Ερμιόνης, στο Γυμνάσιο Ερμιόνης, στο ΓΕΛ Ερμιόνης και στο ΕΠΑΛ Κρανιδίου για ανάληψη υπερωριών.
6. Νάσση Μαρίκα κλΠΕ80 του 1 ου Γυμνασίου Άργους αντί 3 ο και 2 ο Γυμνάσια Άργους, στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους.

Γ. Τροποποιούμε την τοποθέτηση των παρακάτω συναδέλφων ως εξής :

1. Καρίβαλης Ανδρέας κλΠΕ01 αντί του 1 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο 2 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.
2. Κατσίρη Γεωργία κλΠΕ04.01 αντί του 1 ου ΕΠΑΛ Άργους, στο Γυμνάσιο Κουτσοποδίου.
3. Μπακάλη Αριστέα κλΠΕ07 αντί του 2 ου ΓΕΛ Άργους, στο 1 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.

Δ. Τροποποιήθηκε η απόσπαση της παρακάτω συναδέλφου ως εξής :

1. Μοσχονά Ελένη κλΠΕ80 του Γυμνασίου Κρανιδίου αντί του 4 ου Γυμνασίου Άργους, στο 3 ο Γυμνάσιο Άργους.

Ε. Αποσπάστηκαν ύστερα από αίτησή τους μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2018-2019 οι παρακάτω συνάδελφοι ως εξής:

1. Μπουμπάρης Νικόλαος κλΠΕ02 του ΓΕΛ Ερμιόνης, στο Γυμνάσιο Δρεπάνου.
2. Τσάμη Μαργαρίτα κλΠΕ02 του Γυμνασίου Δρεπάνου, στο ΓΕΛ Ερμιόνης.
3. Πιπέρος Χρήστος κλΠΕ04.01 του Γυμνασίου Κουτσοποδίου, στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους.

ΣΤ. Διατέθηκαν για τη συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2018-2019 οι συνάδελφοι ως εξής :


1. Δήμα Αλεξάνδρα κλΠΕ01 του 2 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο 1 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου εξολοκλήρου.
2. Καρίβαλης Ανδρέας κλΠΕ01 του 2 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο 1 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου (6ωρ).
3. Γιαγός Αλέξανδρος κλΠΕ03 του Μουσικού σχολείου, στο 3 ο ΓΕΛ Άργους.
4. Μπουρδούνης Δημήτριος κλΠΕ04.01 του 1 ου ΕΠΑΛ Κρανιδίου, στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.
5. Δρούγκας Χρήστος αναπληρωτής κλΠΕ04.02 του ΓΕΛ Κρανιδίου, στο ΓΕΛ Ερμιόνης.
6. Ασπρίδης Δημήτριος αναπληρωτής κλΠΕ04.04 του 3 ου ΓΕΛ Άργους, στο 1 ο ΕΠΑΛ Άργους και στο ΓΕΛ Λυγουριού.
7. Παπαστρατάκος Αριστείδης κλΠΕ04.04 του ΓΕΛ Κρανιδίου, στο ΓΕΛ Ερμιόνης.
8. Σακετοπούλου Δέσποινα κλΠΕ04.04 του 2 ου ΓΕΛ Άργους, στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους (4ωρ) και στο 2 ο Γυμνάσιο Άργους (3ωρ).
9. Γυλτίδου Κυριακούλα κλΠΕ06 του 1 ου ΓΕΛ Ναυπλίου, στο 2 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
10. Μπακάλη Αριστέα κλΠΕ07 του 1 ου ΓΕΛ Ναυπλίου, στο Γυμνάσιο Αγ.Τριάδας (2ωρ).
11. Γεωργαντέλη Βαρβάρα κλΠΕ08 του 1 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο 1 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
12. Κώτσιος Βασίλειος κλΠΕ08 του 2 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο 1 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
13. Μπουγιατιώτη Αγγελική κλΠΕ08 του Γυμνασίου Κρανιδίου στο ΓΕΛ Κρανιδίου 2ωρες εκ των οποίων η μία υπερωρία.
14. Καμπόσος Παναγιώτης κλΠΕ11 του Γυμνασίου Αγ.Τριάδας, στο ΓΕΛ Αγ.Τριάδας.
15. Ντεβές Θεόδωρος κλΠΕ11 του 1 ου ΕΠΑΛ Άργους, στο 3 ο ΓΕΛ Άργους.
16. Μηλιώνη Αθανασία κλΠΕ79.01 του Γυμνασίου Λυγουριού, στο Μουσικό σχολείο εξολοκλήρου.
17. Μοσχονά Ελένη κλΠΕ80 του 3 ου Γυμνασίου Άργους, στο 2 ο Γυμνάσιο Άργους και στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους.
18. Διαμαντή Ιωάννα κλΠΕ81 του 1 ου Γυμνασίου Άργους, στο 2 ο ΓΕΛ Άργους.

Με εκτίμηση 

Παντελής Ρουμελιώτης

τηλ 6945756353

Απάντηση