ΠΥΣΔΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Τοποθετήσεις – Διαθέσεις – Αποσπάσεις συναδέλφων ΔΔΕ Αργολίδας (update 11-09-2018)

Αγαπητοί/ές συνάδελφοι/ισσες,

ολοκληρώθηκε σήμερα η πρώτη φάση τοποθετήσεων – διαθέσεων – αποσπάσεων. Ως εκπρόσωπός σας στο ΠΥΣΔΕ Αργολίδας θέλω να σας διαβεβαιώσω για τα εξής :

  • Τηρήθηκε απαρέγκλιτα το νομοθετικό πλαίσιο
  • Εκτιμήθηκαν και ιεραρχήθηκαν οι αναγκες των σχολικών μονάδων ώστε να λειτουργήσουν απρόσκοπτα
  • Ελήφθησαν υπόψη, στο μέτρο του δυνατού, οι ιδιαίτερες ανάγκες των συναδέλφων

Με εκτίμηση & συναδελφικούς χαιρετισμούς

Παντελής Ρουμελιώτης

Τακτικός αιρετός εκπρόσωπος

στο ΠΥΣΔΕ Αργολίδας

τηλ:  6945756353

Έτσι λοιπόν σύμφωνα με την απόφαση :

Α) Τροποποιήθηκε η τοποθέτηση της Κουγιουμτζή Άρτεμις κλΠΕ06 αντί του ΓΕΛ Ερμιόνης, στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.

Β) Τοποθετήθηκαν σε σχολικές μονάδες από 01-09-2018 και μέχρι τη λήξη του σχολικού έτους 2018- 2019 οι συνάδελφοι που είναι στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ ως εξής :

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ01
1. Οικονόμου Γεώργιος στο ΓΕΛ Αγ.Τριάδας.
2. Λαμπροπούλου Μαρία στο 2 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
3. Ντεβές Γρηγόριος στο 1 ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02
1. Κρέκα Αναστασία στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους.
2. Στάμου Μαρίνα στο ΓΕΛ Αγ.Τριάδας.
3. Τσάμη Μαργαρίτα στο Γυμνάσιο Δρεπάνου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ05
1. Δημητρίου Ευαγγελία στο Γυμνάσιο Ερμιόνης.
2. Καχριμάνη Μαρίνα στο ΓΕΛ Λυγουριού.
3. Κοτσοβού Ακριβή στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ06
1) Τότσικα Μαρία στο ΓΕΛ Αγ.Τριάδας.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ07
1. Λέκκα Ευγενία στο Γυμνάσιο Νέας Κίου.
2. Μπακάλη Αριστέα στο 2 ο ΓΕΛ Άργους.
3. Σπανού Μαρία στο Γυμνάσιο Αγ.Τριάδας.
4. Τουγιαννίδου Σοφία στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ08
1) Παπαθανασίου Γεωργία στο 2 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ11
1. Γκάτζιου Δήμητρα στο Γυμνάσιο Λυγουριού.
2. Γκιόκα Παναγιώτα στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.
3. Γκουντάρας Ιωάννης στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους.
4. Δημητριάδου Μαρία στο εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου.
5. Καραμούντζος Δημήτριος στο 1 ο Γυμνάσιο Άργους.
6. Κατσαρού Δέσποινα στο 1 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.
7. Μαρλαγκούτσου Ευαγγελία στο 1 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.
8. Μπούκουρα Φωτεινή στο 1 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.
9. Σουϊτλόγλου Σταύρος στο 2 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ83
1) Πετροχείλου Χρυσή στο 1 ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ86
1) Μαραγκός Παναγιώτης στο εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου.

Γ. Αποσπούμε ύστερα από αίτησή τους μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2018-2019 τους συναδέλφους ως εξής:

1. Κατσαρός Βασίλειος κλΠΕ03 του 1 ου ΓΕΛ Άργους, στο 3 ο ΓΕΛ Άργους.
2. Σαλαπάτας Θεόδωρος κλΠΕ03 του 1 ου ΕΠΑΛ Ναυπλίου, στο εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου.
3. Γκίκα Αικατερίνη κλΠΕ03 του ΓΕΛ Κρανιδίου, στο Γυμνάσιο Ερμιόνης.
4. Πτωχός Νικόλαος κλΠΕ04.01 του ΕΠΑΛ Κρανιδίου, στο εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου.
5. Μοσχονά Ελένη κλΠΕ80 του Γυμνασίου Κρανιδίου, στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους.
6. Καραΐσκος Πέτρος κλΠΕ83 του 1 ου ΕΠΑΛ Ναυπλίου, στο 1 ο ΕΠΑΛ Κρανιδίου.
7. Τζιαβάρα Γεωργία κλΠΕ86 του Γυμνασίου Λυγουριού, στο Γυμνάσιο Κουτσοποδίου.
8. Χατζάκης Εμμανουήλ κλΠΕ86 του 1 ου ΕΠΑΛ Κρανιδίου, στο ΓΕΛ Λυγουριού.
9. Κακουδάκη Στυλιανή κλΠΕ88.01 του 1 ου ΕΠΑΛ Κρανιδίου, ΕΕΕΕΚ Αργολίδας προσωρινά.

Δ. Διαθέτουμε για τη συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2017-2018 τους συναδέλφους ως εξής :

1. Βελλίνη Άννα κλΠΕ01 του Γυμνασίου Νέας Κίου, στο 2 ο ΓΕΛ Άργους.
2. Βενεκάς Κωνσταντίνος κλΠΕ01 του ΓΕΛ Ερμιόνης, στο Γυμνάσιο Κρανιδίου και στο 1 ο ΕΠΑΛ Κρανιδίου.
3. Λαμπροπούλου Μαρία κλΠΕ01 του 2 ου ΓΕΛ Ναυπλίου, στο 1 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
4. Ντεβές Γρηγόριος κλΠΕ01 του 1 ου ΕΠΑΛ Ναυπλίου, στο εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου.
5. Οικονόμου Γεώργιος κλΠΕ01 του ΓΕΛ Αγ.Τριάδας, στο Μουσικό σχολείο.
6. Πούλος Δημήτριος κλΠΕ01 του 1 ου Γυμνασίου Άργους, στο 1 ο ΕΠΑΛ Άργους.
7. Σταύρου Αθηνούλα κλΠΕ01 του 1 ου ΓΕΛ Άργους, στο Ε.Ε.ΓΥ.Λ Αργολίδας.
8. Καχριμάνη Παναγιώτα κλΠΕ02 του Γυμνασίου Νέας Κίου στο μουσικό σχολείο.
9. Κουμαδωράκη Βερονίκη κλΠΕ02 του 2 ου ΓΕΛ Άργους, στο 1 ο Γυμνάσιο Άργους.
10. Κρέκα Αναστασία κλΠΕ02 του 4 ου Γυμνασίου Άργους, στο 1 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
11. Στάμου Μαρίνα κλΠΕ02 του ΓΕΛ Αγ.Τριάδας, στο Μουσικό σχολείο.
12. Τσιώρου Μαυριά Βιργινία κλΠΕ02 του Γυμνασίου Λυγουριού, στο Ε.Ε.ΓΥ.Λ. Αργολίδας προσωρινά.
13. Χατζηαναστασίου Τάσος κλΠΕ02 του 1 ου ΕΠΑΛ Ναυπλίου, στο εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου.
14. Αντωνόπουλος Νικόλαος κλΠΕ03 του 1 ου ΓΕΛ Άργους, στο 1 ο ΓΕΛ Ναυπλίου και στο 2 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
15. Μπερμπατιώτης Γεώργιος κλΠΕ03 του Γυμνασίου Λυγουριού, στο ΓΕΛ Λυγουριού.
16. Πίτσας Αν. Ιωάννης κλΠΕ03 του 1 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο 1 ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.
17. Πτωχός Νικόλαος κλΠΕ04.01 του εσπερινού ΓΕΛ Ναυπλίου, στο 1 ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.
18. Τραχίλης Χρήστος κλΠΕ04.01 του ΓΕΛ Αγ.Τριάδας, στο 1 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
19. Ζαχαράκης Βασίλειος κλΠΕ04.02 του 2 ου Γυμνασίου Άργους, στο 1 ο Γυμνάσιο Άργους εξολοκλήρου για άρση λειτουργικής υπεραριθμίας.
20. Μπακούρου Χρυσάνθη κλ ΠΕ04.02 του 2 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο 1 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.
21. Πραχάλη Αυγή κλΠΕ04.02 του 1 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο Γυμνάσιο Δρεπάνου.
22. Αναγνωστοπούλου Βασιλεία κλΠΕ05 του 1 ου ΓΕΛ Άργους, στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους.
23. Γεωργαντοπούλου Ευαγγελία κλΠΕ05 του3 ου ΓΕΛ Άργους, στο Γυμνάσιο Νέας Κίου.
24. Δημητρίου Ευαγγελία κλΠΕ05 του Γυμνασίου Ερμιόνης, στο 1 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
25. Κοτσοβού Ακριβή κλΠΕ05 του Γυμνασίου Κρανιδίου, στο Γυμνάσιο Ερμιόνης.
26. Μαρούτσου Αικατερίνη κλΠΕ05 του 1 ου Γυμνασίου Άργους, στο Μουσικό σχολείο Αργολίδας.
27. Μπαλάσκα Αγγελική κλΠΕ05 του Γυμνασίου Αγ.Τριάδας, στο 2 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.
28. Γαλανός Θεόδωρος κλΠΕ06 του Γυμνασίου Ερμιόνης, στο ΓΕΛ Ερμιόνης.
29. Δημητρακάκη Αικατερίνη κλΠΕ06 του 2 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο εσπερινό ΓΕΛ Ναυπλίου.
30. Νικολόπουλος Δημήτριος κλΠΕ06 του Γυμνασίου Κουτσοποδίου, στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους.
31. Σαλταμπούρα Κυριακή κλΠΕ06 του 2 ου Γυμνασίου Άργους, στο 1 ο ΓΕΛ Άργους στο 3 ο ΓΕΛ Άργους και στο 1 ο ΕΠΑΛ Άργους.
32. Βουτσελάκου Παρασκευή κλΠΕ07 του 1 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο Γυμνάσιο Δρεπάνου.
33. Λέκκα Ευγενία κλΠΕ07 του Γυμνασίου Νέας Κίου, στο Γυμνάσιο Κουτσοποδίου και στο 2 ο ΓΕΛ Άργους.
34. Μπυχ Μαρία Σουζάνε κλΠΕ07 του 3 ου Γυμνασίου Άργους, στο 1 ο ΓΕΛ Άργους και στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους.
35. Σουρουλάγκου Ευδοξία κλΠΕ07 του 2 ου Γυμνασίου Άργους, στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους και στο Γυμνάσιο Αγ.Τριάδας.
36. Στεφάνου Νικόλαος κλΠΕ07 του Γυμνασίου Λυγουριού, στο 2 ο ΓΕΛ Ναυπλίου και στο 1 ο ΕΠΑΛ Ναυπλίου.
37. Τουγιαννίδου Σοφία κλΠΕ07 του Γυμνασίου Κρανιδίου, στο Γυμνάσιο Ερμιόνης και στο ΓΕΛ Ερμιόνης.
38. Μακρή Ασπασία κλΠΕ08 του 4 ου Γυμνασίου Άργους, στο Μουσικό σχολείο Αργολίδας.
39. Μπουγιατιώτη Αγγελική κλΠΕ08 του Γυμνασίου Κρανιδίου, στο Γυμνάσιο Ερμιόνης και στο ΓΕΛ Ερμιόνης.
40. Παπαθανασίου Γεωργία κλΠΕ08 του 2 ου ΓΕΛ Ναυπλίου, στο Γυμνάσιο Δρεπάνου.
41. Βουβούσας Ηλίας κλΠΕ11 του Γυμνασίου Κουτσοποδίου, στο 2 ο ΓΕΛ Άργους και στο 1 ο Γυμνάσιο Άργους.
42. Κούρτης Πέτρος κλΠΕ11 του 1 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο 2 ο ΓΕΛ Ναυπλίου.
43. Καμπόσος Παναγιώτης κλΠΕ11 του Γυμνασίου Αγ.Τριάδας, στο ΓΕΛ Ασκληπιείου.
44. Κωνσταντούλη Παρασκευή κλΠΕ11 του Γυμνασίου Λυγουριού, στο ΓΕΛ Λυγουριού.
45. Μαλτέζος Αθανάσιος κλΠΕ11 του ΕΠΑΛ Κρανιδίου στο ΓΕΛ Κρανιδίου.
46. Μεφσούτ Σπυρίδων κλΠΕ11 του ΓΕΛ Αγ.Τριάδας, στο 1 ο Γυμνάσιο Άργους.
47. Παπαγεωργόπουλος Ιωάννης κλΠΕ11 του Μουσικού σχολείου, στο 4 ο Γυμνάσιο Άργους.
48. Λεκαράκου Δήμητρα κλΠΕ78 του 1 ου ΕΠΑΛ Ναυπλίου, στο 1 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου και Γυμνάσιο Αγ.Τριάδας.
49. Σπηλιόπουλος Ευάγγελος κλΠΕ78 του 2 ου ΓΕΛ Άργους, στο 3 ο ΓΕΛ Άργους.
50. Τσακιρόπουλος Εμμανουήλ κλΠΕ78 του 1 ου Γυμνασίου Άργους, στο Μουσικό σχολείο.
51. Κοτσοβού Χρυσούλα κλΠΕ79.01 του Γυμνασίου Κρανιδίου, στο Γυμνάσιο Ερμιόνης.
52. Κουρουνιώτη Βασιλική κλΠΕ79.01 του 1 ου Γυμνασίου Άργους, στο Γυμνάσιο Κουτσδοποδίου.
53. Παπαγεωργίου Ιωάννης κλΠΕ79.01 του 4 ου Γυμνασίου Άργους, στο Γυμνάσιο Νέας Κίου.
54. Σταμίρη Σοφία κλΠΕ79.01 του 3 ου Γυμνασίου Άργους, στο 2 ο Γυμνάσιο Άργους.
55. Φιλιππαίου Μαριάνα κλΠΕ79.01 του Γυμνασίου Αγ.Τριάδας, στο 2 ο Γυμνάσιο Ναυπλίου.
56. Μαντζούνης Βασίλειος κλΠΕ80 του εσπερινού ΓΕΛ Ναυπλίου, στο Μουσικό σχολείο.
57. Νάσση Αθανασέα Μαρίκα κλΠΕ80 του 1 ου Γυμνασίου Άργους, στο 3 ο Γυμνάσιο Άργους και στο 2ο Γυμνάσιο Άργους.
58. Δούκα Ευαγγελία κλΠΕ81 του 1 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο 3 ο ΓΕΛ Άργους.
59. Μαρούση Βασιλική κλΠΕ81 του Γυμνασίου Αγ.Τριάδας, στο Γυμνάσιο Κουτσοποδίου.
60. Μήτσας Εμμανουήλ κλΠΕ81 του Γυμνασίου Κρανιδίου, στο ΓΕΛ Κρανιδίου για ανάληψη υπερωριών.
61. Βασιλειάδης Γεώργιος κλΠΕ86 του ΓΕΛ Αγ.Τριάδας, στο Γυμνάσιο Αγ.Τριάδας.
62. Γιαννούλη Παναγιώτα κλΠΕ86 του 1 ου Γυμνασίου Ναυπλίου, στο Γυμνάσιο Λυγουριού και στο Ε.Ε.ΓΥ.Λ. Αργολίδας προσωρινά.
63. Τορβά Θεοδότη κλΠΕ86 του Γυμνασίου Ερμιόνης, στο ΓΕΛ Ερμιόνης και στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.
64. Χατζάκης Εμμανουήλ κλΠΕ86 του ΓΕΛ Λυγουριού, στο Γυμνάσιο Λυγουριού.
65. Κακουδάκη Στυλιανή κλΠΕ88.01 του ΕΕΕΕΚ Αργολίδας, στο Γυμνάσιο Δρεπάνου.
66. Στάγιας Ιωάννης κλΠΕ88.02 του Γυμνασίου Ερμιόνης, στο ΕΠΑΛ Κρανιδίου.
67. Χρονοπούλου Ελένη κλΠΕ88.02 του Γυμνασίου Νέας Κίου, στο 1 ο Γυμνάσιο Άργους.

Related Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *